KULLANICILARIN VE TİCARİ MESAJLARIN KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASI, İŞLENMESİ VE AKTARIMI HAKKINDA AÇIK RIZA METNİ

INVISIONCARD (“INVISION”) olarak, kişisel verilerinizin güvenliğine en üst düzeyde önem veriyoruz. Bu bilinçle, Şirketin hizmet verdiği gerçek kişi müşterilerinin kişisel verilerini, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”), Kanun kapsamında yürürlüğe konulmuş ve konulacak olan ikincil düzenlemeler (yönetmelikler, tebliğler ve genelgeler) ile Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından alınmış ve alınacak olan bağlayıcı kararlar doğrultusunda işlemekteyiz.

Bu sorumluluğumuzun bilincinde olarak, web sitemizde gezinen kullanıcıların kişisel verilerinin korunmasına büyük önem vermekteyiz. Bu metin aracılığıyla, kişisel verilerinizin işlenmesi ve korunması hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Aşağıda yer alan açık rıza metninde belirtilen hususlara açık rızanızı sunabilirsiniz.

Açık Rıza Metni

Bu açık rıza metni kapsamında aşağıda belirtilen kişisel verilerinizin işlenmesi ve aktarılması için tarafımıza açık rızanızı verdiğinizi beyan edersiniz.

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kaydedilen ve ürünün reklam ve raporlama özelliğinin geliştirilmesi amacıyla Google’a aktarılan kişisel verileriniz:

Sayfa görüntüleme sayısı
Kaydetme düğmesine tıklama sayısı
Ortalama oturum süresi
Dil tercihi
Şehir ve ülke bilgileri
Tarayıcı detayları
İşletim sistemi detayları
Cihaz detayları
İlgili kategori
Sayfadaki bağlantılara tıklama sayısı
Ürünün reklam özelliğinin geliştirilmesi amacıyla Meta’ya aktarılan kişisel verileriniz:

Adınız ve soyadınız
E-posta adresiniz
IP adresiniz
Tarayıcı kimliği (ID)
Teslimat şehri
Ülke kodu
Telefon numaranız
Doğum tarihi
Cinsiyetiniz
Ürünün teslimatı ve ilgili süreçlerin yönetimi için INVISIONCARD çalışanları, kurye şirketleri, özel kuryeler, şikayet yönetimi ve risk analizi yapan danışmanlık firmaları, iş ortakları, bağımsız denetim şirketleri, gümrük firmaları ve yetkililer, fatura işlemleri için çalıştığımız lisanslı programlar, genel danışmanımız, avukatlarımız ve hukuki ekibimiz, yasal düzenlemelere izin verilen gerçek ve tüzel kişilere, yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına, mahkemelere ve idari otoritelere, server hizmeti aldığımız İrlanda merkezli AWS’e ve size bir şirket tarafından sağlanan INVISIONCARD’i kullanıyorsanız, çalıştığınız şirketin yöneticisine aktarılabilen kişisel verileriniz.

Yukarıda belirtilen aktarımlarda, kişisel verileriniz şifrelenmektedir.

Bu açık rıza metninde belirtilen ve Şirketimizin Kullanıcılar için Bilgilendirme Metni’nde yer alan kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun “Kişisel Verilerin Yurtdışına Aktarılması” başlıklı 9. maddesi uyarınca ve açık rızanıza dayanarak, İrlanda merkezli (yurtdışı) bir şirket olan AWS’ye, gerekli tüm teknik ve idari önlemleri alarak aktarılmaktadır. Şirketimiz tarafından seçilen bu şirket, uluslararası kabul görmüş önlemleri almaktadır ve güvenlik düzeyini bu standartlarda tutmayı taahhüt etmiştir. Ayrıca, 6698 sayılı Kanun’un yanı sıra, özellikle Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) dahil birçok uluslararası mevzuat, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel verilerinizin yasal olarak işlenmesini garanti etmektedir.

Ayrıca, kişisel verilerinizin geri dönüşü veya imhasını talep etmeniz durumunda, aşağıdaki yöntemlerle talebinizi iletebilirsiniz:

Profilinizde yer alan “hesabı sil” düğmesine tıklayarak,
www.invisionkart.com adresinden temin edebileceğiniz başvuru formunu doldurarak, wet (asıl) imzanızla imzalayarak ve noter veya iadeli taahhütlü posta ile adresimize (Güzelyurt, Ertuğrul Gazi Cd. No:29/B, 34515 İstanbul/Türkiye) göndererek,
https://invisionkart.com/iletisim adresindeki iletişim kutusunu doldurarak,
info@invisionkart.com

Mağaza
0 items Sepet
Hesabım
Mesaj yaz
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?