Invision Digital Kartvizit

logo dark

www.invisionkart.com

IN-Vizyonumuz

İnsanlar arasındaki iletişimi kolaylaştırmak ve iletişim verimliliğini artırmak için bu ürünü geliştirdik. Geleneksel kağıt kartvizitlere alışkın olsak da yetersiz kaldıkları çok sayıda alan var. Ayrıca, kağıt tüketiminin artmasına katkıda bulunurlar. Ürünümüzün getirdiği faydaların yanı sıra kağıt israfını azaltarak çevre dostu olması da güzel bir detay. Zamanla ürünümüzün kullanım alanını ve hedef kitlesini genişleterek daha pratik iletişim çözümleri sunacağız.

Misyonumuz

Bir kartvizitin birincil amacı, iletişim bilgilerini paylaşmaktır. Ancak dijital kartvizitler, iletişim bilgileri yelpazesini artırarak, kullanıcı arayüzünü geliştirerek ve çeşitli uygulama alanları ekleyerek bunun ötesine geçer. Ürünümüzün kullanımını artırmak ve kağıt israfını önlemek temel misyonumuzdur. Ürününüzü kullanarak çevreye duyarlı olmaya katkıda bulunmak isteyen kullanıcılardan nasıl geri bildirim alıyorsunuz?

about bg

Hakkımızda

"Invision" Dijital Kartvizit, Invision Card'ın ürettiği ürünlerden biridir. Fikir 2021'de doğdu ve o zamandan beri sürekli geliştirildi.

Yazılım geliştirme kimliğimizin temel bir parçası olduğu için, karşılaştığımız sorunlara dijital çözümler sunmak için sürekli çalışıyoruz. Inwebcard da böyle bir girişimin ürünü.

ADRES

Güzelyurt, Ertuğrul Gazi Cd. No:29/B, 34515 Istanbul/Türkiye

TELEFON

+90 212 909 57 01

E-POSTA

info@invisionkart.com

WEBSİTE

www.invisioncard.com