ADRES

Güzelyurt, Ertuğrul Gazi Cd. No:29/B, 34515 İstanbul/Türkiye

TELEFON

+90 212 909 57 01

E-POSTA

info@invisionkart.com

WEBSİTE

www.invisionkart.com

BİLGİLENDİRİCİ SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

Logomu/tasarımımı nereye ekleyebilirim?

Kartın bir yüzüne basılmak üzere logonuzu/tasarımınızı web sitemizdeki ürün siparişi sayfasından ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, e-posta/WhatsApp yoluyla da gönderebilirsiniz.

Aylık abonelik ücreti var mı?

İlk satın alma işleminizden sonra kartınızı kullanmak için aylık abonelik ücreti yoktur. Ekstra özellikler ek ücrete tabi olabilir.

Bilgilerimi nasıl eklerim?

Satın alma işleminizden sonra, bilgilerinizi istediğiniz gibi girmek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz kart kullanıcı adınızı ve şifrenizi içeren bir e-posta alacaksınız.

Hangi telefonlarla uyumlu?

Invision dijital kartvizitler, NFC ve/veya QR kod taramayı destekleyen tüm modern Android ve iOS cihazlarıyla uyumludur. Uyumlu telefonların detaylı listesine web sitemizin "NFC Telefon Listesi" sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Invision dijital kartvizitler, uyumlu telefonlarla dokunulduğunda profil web adresinizi paylaşan bir NFC çipine sahiptir. Telefonunuz NFC'yi desteklemiyorsa, profil sayfanızı görüntülemek için karttaki QR kodunu tarayabilirsiniz.

Neler yapabilir?

Tüm iletişim bilgilerinizi geleneksel bir kağıt kartvizite sığdırmaya çalışmak zor olabilir. Bunun yerine, başkalarıyla paylaşmak istediğiniz kadar bilgi içeren özelleştirilebilir bir çevrimiçi profil sayfası oluşturmak için Invision dijital kartvizitlerini kullanın.

Bilgileri nasıl değiştiririm?

Sitemiz üzerinden hesabınıza giriş yapabilir ve "Kartımı Düzenle" butonunu kullanarak bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir veya gizleyebilirsiniz.

Ek mobil uygulama gereklimi?

Hayır, sistemimiz doğrudan tarayıcı üzerinden çalışır, yani tek ihtiyacınız olan NFC ve/veya QR desteği olan bir telefon.

Kartımı almam ne kadar sürer?

Bize logonuzu ve iletişim bilgilerinizi sağladıktan sonra kartınızın hazırlanıp kargoya verilmesi 1-3 gün sürmektedir.

Invision Kart Güvenli mi?

Güvenliği çok ciddiye alıyoruz ve kullanım veya satış için herhangi bir kişisel veri saklamıyor veya toplamıyoruz. Sistemimiz sadece kartınızın kaç kez okunduğunu ve size hizmet olarak sunulan bir kişi listesine eklendiğini takip eder.

HAKKIMIZDA

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN